Willa Przy Plaży - Władysławowo Chłapowo

Nawigacja

Pobyty zorganizowane

- Informacje dla Alergików

Oferta dla grup

Przez cały rok Willa Przy Plaży oferuje pobyty nad morzem dla grup zorganizowanych w miejscowości Władysławowo – Chłapowo. Zapraszamy do współpracy Biura Podróży, szkoły, firmy, związki emerytów i rencistów, a także wszystkie inne organizacje i stowarzyszenia.

Noclegi w przystępnych cenach oraz możliwość wyżywienia na miejscu! Ceny zależne są od ilości osób, długości pobytu. Duże zniżki dla opiekunów.

Do dyspozycji oddajemy 26 pokoi w których jest 65 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje posiadają: łazienką, TV SAT, lodówką.

Oferujemy wyżywienie w Restauracji, zlokalizowanej na parterze Willi Przy Plaży.

Mamy możliwość wystawienia faktury VAT jako organizator pobytu grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych.

Zapewniamy możliwość spędzenia „wczasów pod gruszą”.

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Link do formularza

Telefon:
(12) 431-23-25 do 01.04.
(58) 774-50-44 od 01.04
+48 602584019 cały rok

E-mail: info@willaprzyplazy.com

Wybrane oferty pobytów zorganizowanych:

Wycieczki szkolne, Zielone Szkoły:
Od maja do września, oferujemy dla szkół pobyt z wyżywieniem. Ceny kalkulowane są indywidualnie. Wystawiamy faktury VAT jako organizator pobytu grup zorganizowanych.

Stowarzyszenia
Do tej pory odwiedzili nas: Koło Gospodyń Wiejskich, liczne Towarzystwa Przyjaźni, Klub Amazonek, Związki Wędkarskie i inne. Cena kalkulowana jest indywidualnie.

Turnusy dla emerytów:
Od wielu lat, co roku organizujemy turnusy dla emerytów i rencistów oraz ich rodzin z całej Polski. Są to tanie pobyty od połowy czerwca do końca września. Cena turnusu ustalana jest na początku stycznia i obejmuje zakwaterowanie oraz wyżywienie. Serwujemy obiady, kolacje, oraz zapewniamy śniadania w formie stołu szwedzkiego.

Wczasy pod gruszą
Organizujemy pobyt dla pracowników oraz ich rodzin, którzy mają możliwość spędzić „wczasy pod gruszą”. Wystawiamy faktury VAT na pobyt oraz wyżywienie.

Wycieczki fakultatywne w rejonie Pomorza
Wycieczki autokarowe, krajoznawcze, kajakowe i inne (Władysławowo, Gdańsk, Gdynia, Półwysep Helski, Kaszuby, Reda i inne.)

Aktualności

  • Oferujemy pobyty wraz z wyżywieniem. Mogą to być śniadania, obiady i kolacje lub śniadania i obiadokolacje. Zupy są wydawane w wazach. Dzieci mogą otrzymywać również oddzielnie i w różnych porach zupę, i drugie danie. Posiłki są do wyboru ze specjalnego menu.

WiFi Zone

W naszej Willi możesz bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu.

Dodatkowe informacje

Akceptujemy płatności:

  • Visa
  • MasterCard

Menu pomocnicze

Firma Barbara Kiesiewicz Biuro Podróży MOMENT NIP 6751355592 obsługująca pensjonat informuje zgodnie z &14 ust.1 lit.i o uzyskaniu subwencji finansowej
a podmiotem udzielającym wsparcia był PFR.

Nasz adres

Willa Przy Plaży - Władysławowo Chłapowo
ul. Przybrzeżna 6 (vis a vis samolotu)
tel./fax.: 0-12 431 23 25 (nie dotyczy po 1 kwietnia)
tel./fax 0-58 774 50 44

tel. kom.: 0602 584 019
email: info@willaprzyplazy.com

Realizacja

Powered by - grafmind.com